Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlügü

KÜSİ ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR.

KÜSİ (Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği ) çalışma grubunu temsilen KUSİ İl temsilcisi  Yrd. Doç. Dr. Muharrem GÜNEŞ, Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürümüz Resul YEŞİLBAŞ, KOSGEB İl Müdürü Semra ÖZTÜRK ve  Bilim Sanayi  ve Teknoloji İl Müdürlüğünden Osman KARAHAN ve Murat KARTÇI’ dan  oluşan  heyet KÜSİ Planlama ve Geliştirme Gurubu Komisyon  Başkanı Erzincan Vali Yardımcısı Sayın Yaşar Kemal YILMAZ ‘ı makamında  ziyaret ederek çalışmalar  hakkında bilgi verdiler.

 

Çalışma grubu ziyaretlerini Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU ’nu, Erzincan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Adnan ÖZEL, Erzincan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Murat NİŞANCI,  Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, Erzincan Üniversitesi Temel Bilimler Uygulama ve Araştırma Merkezi  (EUTAM) Müdürü Prof. Dr. Ekrem KÖKSAL ’ı makamlarında ziyaret ederek KÜSİ kapsamında  yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verip fikir alışverişinde bulundular.

Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Planlama ve Geliştirme grubunun asıl amacı   sanayici   ile  ilim ve bilim yuvaları  üniversitelerin  yapacakları  çalışmalarda  birbirlerine entegrasyonunu sağlamak , Arge ve İnovasyon çalışmalarına hız vererek milli ve yerli üretimlerin Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde de yer bulmasını   imkan sağlamak olacaktır. Ayrıca yatırımcıya Arge - İnovasyon  konularında   devlet desteklerinin yerinde ,verimli bir şekilde kullanılması için  fırsatlar oluşturarak   ve yatırımcının doğru  yönlendirilmesinin  önemi vurgulandı.

 
Erzincan Organize Sanayi: Anasayfa Bizden Haberler KÜSİ ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR.

Ziyaretçi Sayaç

mod_vvisit_counterBugün142
mod_vvisit_counterDün285
mod_vvisit_counterBu hafta744
mod_vvisit_counterBu ay6022
mod_vvisit_counterŞimdiye kadar586570
Telif Hakkı © 2011 EOSB. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Mk Prodüksiyon Erzincan