Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlügü

Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve KOSGEB İl Müdürlüğü İşbirliği ile Yatırımcılarına KOBI Gelişim KOBIGEL Destek Prog.Hak. Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

 

Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve Erzincan KOSGEB İl Müdürlüğü tarafından OSB toplantı  salonunda Sayın Erzincan Vali Yardımcımız Yaşar Kemal  YILMAZ’ın katılımıyla Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarına , KOBI Gelişim KOBIGEL Destek programı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı .

Toplantıda imalat sanayi sektörü, gelişmekte olan Erzincan  ekonomisinde kritik bir öneme sahip olduğu. Erzincan ‘da imalat sanayi sektörünü güçlendirmek ve rekabet gücünü artırmak, sürdürülebilir büyümesi sağlamak ve yatırımcıların bu süreçteki geliştirme faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla KOBI Gelişim KOBIGEL Destek programın hakkında bilgi verilip  yatırımcıya imalattaki dijitalleşme düzeyinin arttıracak orta yüksek ve yüksek teknolojili ürünlerin üretim ve ihracattaki payının arttırılması, katma değerli ve ihracat odaklı üretim yapısına geçiş sağlanması, mikro ölçekli imalatçı işletmelerin mühendislik ve tasarım becerilerinin geliştirilmesi ve ölçek büyütmelerinin sağlanması, enerji verimliliği, yeşil üretim ve bilgi işlem altyapı iyileştirme temalarını içeren proje  teklif çağrısı hakkında bilgi verilip  500.000.000 TL’lik KOBI Gelişim KOBIGEL Destek programında Erzincan’lı yatırımcıların daha fazla  proje üretilip , sunulması konusu vurgulandı.

 
Erzincan Organize Sanayi: Anasayfa Bizden Haberler Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve KOSGEB İl Müdürlüğü İşbirliği ile Yatırımcılarına KOBI Gelişim KOBIGEL Destek Prog.Hak. Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Ziyaretçi Sayaç

mod_vvisit_counterBugün112
mod_vvisit_counterDün302
mod_vvisit_counterBu hafta698
mod_vvisit_counterBu ay5924
mod_vvisit_counterŞimdiye kadar601938
Telif Hakkı © 2011 EOSB. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Mk Prodüksiyon Erzincan