Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlügü

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğü İle Tunay Gıda San. Tic. A.Ş. Arasında Bir Protokol İmzalandı.

 

                 Erzincan Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren TUNAY Gıda A.Ş.  AR-GE alanında ve üretim aşamasında işbirliğinin geliştirilmesi, ortak çalışma alanlarının oluşturulması ve genişletilmesi, geliştirilmesi  planlanan ürünlerle ilgili AR-GE, ÜR-GE faaliyetlerinin başlatılması ve bu çalışmalar için kamu otoriteleri nezdinde (TÜBİTAK, Bilim ve Sanayi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Kalkınma Ajansı vb.) ortak  girişimlerde bulunulması, Üniversite’den bazı konularda destek (eğitim, analiz ve danışmanlık hizmeti alımı, ortak projeler yürütme vb.) alınması ve karşılıklı bilgi aktarımının sağlanması amacıyla 4 Nisan 2017 tarihinde  Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi  ile bir protokol imzalanmıştır.

         Protokol törenine Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas ÇAPOĞLU, Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, Temel Bilimler Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ekrem KÖKSAL, Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürümüz Resul YEŞİLBAŞ, Tunay Gıda A.Ş. ortakları Tuncer KIRTILOĞLU, Mehmet TURAN, Temuçin TURAN, Tunay Gıda San. Tic. A.Ş. işletme müdürü ve çalışma ekibi katıldı..

 
Erzincan Organize Sanayi: Anasayfa Bizden Haberler Erzincan Üniversitesi Rektörlüğü İle Tunay Gıda San. Tic. A.Ş. Arasında Bir Protokol İmzalandı.

Ziyaretçi Sayaç

mod_vvisit_counterBugün129
mod_vvisit_counterDün285
mod_vvisit_counterBu hafta731
mod_vvisit_counterBu ay6009
mod_vvisit_counterŞimdiye kadar586557
Telif Hakkı © 2011 EOSB. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Mk Prodüksiyon Erzincan