Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlügü

ERZİNCAN MİLLET VEKİLİMİZ SAYIN SERKAN BAYRAM OSB YATIRIMCILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

alt

      Erzincan Milletvekili Sayın Serkan Bayram’ın   katılımıyla gerçekleşen kahvaltı programı, Erzincan Organize Sanayi Bölgesi  Yönetim Kurulu üyesi Suhabi Okumuş ,Hakan Köse , Bölge Müdürümüz Resül Yeşilbaş ve  OSB yatırımcılarının  katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda 2017 yılına dair yapılması planlanan projeler  ve çalışmalara hakkında bilgi veren Sayın vekilimiz ; Erzincan Organize Sanayi Bölgemiz de yapılacak  projelere deyinip bölgemizin 6. Bölge teşvik uygulaması alması  ve cazibe merkezi programı ile yapılacak yatırımlarla ivme kazandırılacağını  ifade etti.

Ayrıca Sayın vekilimiz, yatırımcılarımızın merak ettiği soruları cevaplandırarak , Erzincan ‘ın gelişip büyümesi için  OSB’nin Erzincan için olmaz ise olmazlarından olduğunu ifade ederek ,bölgenin ve yatırımcıların her daim destekleyicileri olduğunu  söyleyerek bütün çalışmaların bu doğrultuda devam ettiğini vurguladı.

 

 
Erzincan Organize Sanayi: Anasayfa Bizden Haberler ERZİNCAN MİLLET VEKİLİMİZ SAYIN SERKAN BAYRAM OSB YATIRIMCILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ziyaretçi Sayaç

mod_vvisit_counterBugün119
mod_vvisit_counterDün285
mod_vvisit_counterBu hafta721
mod_vvisit_counterBu ay5999
mod_vvisit_counterŞimdiye kadar586547
Telif Hakkı © 2011 EOSB. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Mk Prodüksiyon Erzincan